Etiket arşivi: 2013 abiye

2013 Elbise Kombinleri

2013 Elbise Kombinleri

2013 Elbise Kombinleri 11

2013 Elbise Kombinleri oldukça şık ve gösterişli tasarımlara sahip. Bayanlar, bu abiye elbise modelleri ile 2013 yılında da dikkat çekeceğe ve yine şıklıklarını konuşturacağa benziyor.Elbise kombinleri seçimi biraz zorludur aslında renk seçimi yapman lazım kendine uygun modeli belirlemen lazım tek omuzmu olsun straplezmi olsun yada boyundanmı gelsin tabi buna boyu eklenebilir kısa abiyelerimizde var uzun abiyelerimizde var yani abiye seçimi bayanları zorlayabilir. Mesala kardeşimizin düğünü yada en yakın arkadaşımızın kuzenimizin biraz abartı abiyeye kaçabiliriz.2013 elbise kombinleri herkese hitap edebilen sade yada abartı modelleri birarada barındırmaktadır. Kıyafet seçicek olan adaylarımıza şimdiden kolay gelsin gelinlik2013.com galerimizi gezmeden karar vermeyiniz. 2013 elbise kombinleri galerimize muhakkak bakınız bakmadan karar vermeyiniz.

Bahar Abiye Modelleri

Bahar Abiye Modelleri

Bahar Abiye Modelleri 20

Bahar Abiye Modelleri baharın gelmesiyle birlikte düğünler okul mezuniyetleri yaklaştı. Bayanlar bu gibi yerlerde ne giyeceklerinin telaşları içerisine düşmeye başladılar. Acaba hangi renkleri tercih etsem yada kombinimi nasıl yapsam diye düşünüyorlar. Bizler sizlere biraz da olsa yardımcı olabilmek adına gelinlik2013.com olarak bir kaç nacizhane fikrimizi ve görsellerimizi paylaşıcaz. Bahar abiye modelleri tam da baharı anımsatan cıvılcıvıl renkleri ve uçuşan şifon tülleri ile gözleri doldurmaktadır sizlerinde bu abiye modellerine ve renklerine kapılmamanız mümkün değil. Bu sene yine sarılar, şeftali tonları, uçuk pembeler maviler ve tabi pudra tonları ön planda bu renkleri seven bayanlarımız oldukça şanslılar. Ama muhakkak dikkat etmeniz gereken bir husus ten renginiz ve elbisenizin rengi buna oldukça önem verin mesela çok açık tenli biriyseniz sarıyı tercih etmeyiniz. Renk kombinlerinizi buna göre ayarlamanızı tavsiye ederiz. Şimdi sizlere ufak bir öneri bahar abiye modellerine bakmadan çıkmayınız güzel fikirler edineceğinize eminiz.

Nişanlık Ve Abiye Modelleri

Nişanlık Ve Abiye Modelleri

kabarik-nisanlik-modelleri-3

Nişanlık Ve Abiye Modelleri düğün öncesi hazırlıklardan birisi olan gelinlik modeli kadar üstünde pek durulmasada yinede biz bayanları uğraştıran nişanlık modeli seçimimizdir. Nişanlık modellerinde artık gelin adaylarımızın bir kısmı sadelikten yanalar nişan kıyafetlerinin pek fazla abartı olmalarını istemiyorlar mesala uçuşan şifonlar,  tüllerden nişanlık modellerini belirliyorlar. Kimi gelin adaylarımız ise tam tersi nişan kıyafetlerinin de abartı olması kabarık modeller arasından tercihlerini yapıyorlar. Aslında seçimler bellidir gelin adaylarımız kafasında nasıl bir model istediğini tasarlamıştır geriye sadece onu görsellerle tanımlamak kalır. gelinlik2013.com sitemizde sizler için binlerce çeşit var kararınızı vermenizde yardımcı olabilecek nişanlık ve abiye modelleri yer almaktadır. Sizlerde nişanlık ve abiye modelleri seçiminizi yapmadıysanız galerimize bakmanızı tavsiye ederiz.

2013 Abiye Elbiseleri

2013 Abiye Elbiseleri

2013 Abiye Elbiseler3

2013 Abiye Elbiseleri yeni koleksiyonlarla sergilenmeye devam ediyor.  Bayanlar da bunun takipçisi detyalımı olsun taşlımı dantel ağırlıklımı veya sademi olsun diye düşünmektende kendilerini alamazlar. Taşlarla işlenmiş ağır abiye elbiselerin yerine detaylarda kullanılmış ufak taşlarla süslenmiş elbiseler sizi daha zarif gösterecektir. Mini abiyelerin az çalışıldığı 2013 abiye elbiselerinde etekleri yerleri süpüren uzun elbiselerin her vücut tipine uygun olduğunu özellikle belirtmek isteriz. Sırt dekoltesinden hoşlanmayan bayanlar derin göğüs dekoltesi olan bir abiye seçebilir yada ikisinide tercih etmeyen bayanlar farklı detylar kullanabilirler. Sadeliğin öne çıkacağı 2013 abiye elbiselerinde tek yerden açacağınız dekoltenin size masum bir çekicilik katacağını unutmayın. 2013 abiye elbiselerinde straplez abiyeler ise vücut hatlarına güvenen bayanlar için dar kesim olarak çalışılmış. Siyah renk her ne kadar sizi olduğunuzdan zayıf ve zarif gösterse de kışın siyah rengin karşısına mavi ve tonları çıkacak. Özellikle parlement mavisi oldukça trend olacak.  2013 abiye  elbiselerinde yaz ayları için ise çarpıcı renkler kullanılmıştır. Canlıpembeler, beyazlar, sarılar, kırmızılar ve açık tondaki yeşiller yazın abiye elbiselerin en çok kullanıldığı renkler olacak.  Sade ama şık abiye elbisenizin altına doğru ayakkabı seçerek gecenin yıldızı olabileceğinizi unutmayın. Daha fazla abiye elbise modellerini birarada görmek istiyorsanız gelinlik2013.com galerimize bakmadan çıkmayınız.

2013 Pronovias Abiye Modelleri

2013 Pronovias Abiye Modelleri

2013 Pronovias Abiye Modelleri16

2013 pronovias abiye modelleri tüm ihtişamıyla beğeninize sunulur. Bayan abiye modası, bundan önceki dönemlere kıyasla çok daha modern, farklı ve ışıl ışıl tasarımlar ile sizlere sunulmaktadır. Tasarımcılar, bu konuda muazzam çalışmalar yapmakta ve bayanlara farklı seçenekleri bir arada sunmayı uygun bulmuş durumdadır. Baktığımız zaman bu durumunda ne kadar geçerli olduğunu az çok hepimiz tahmin edebilir durumdayız.  Bu sene bayanlar tam anlamıyla şıklıklarını konuşturucaklar düğünlerde nişanlarda balolarda 2013 abiye modelleri ile çok güzel olucaklar. Renk seçenekleride çok güzel hepsi birbiriyle uyum içerinsinde herkesin kendisine yakışanı bulması dileğiyle. Sizler için online ortamda detaylı bir araştırma yaptık ve bilgi sahibi olmanız için görsel kataloglar oluşturduk. Şimdi gelinlik2013.com galerimizden beğendiğiniz modellere çeşitli kategorilere bakabilirsiniz.

 

 

2013 Abiye Modelleri

Alışveriş esnasında mağaza vitrininde görülen her bayana iç geçirtmektedir. Bayanların güzelliklerine güzellik katan abiye elbiseler her bayanda ayrı bir anlam kazanmaktadır. Düğünlerde, davetlerde,  özel yemeklerde, nişanlarda,kına gecelerinde, baloda, mezuniyet gecelerinde bizi süsleyen abiye modeller kişiye ayrı bir hava katmaktadır.

2013 abiye Modası bu senede gözlere hitap edecek ve kışa damgasını vuracak gibi gözüküyor.  Yeni sezon abiye modası geçen senelere göre biraz daha sade tasarımlarla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz sezonun modası olan dantel ayrıntıları, 2013 sezonunda da hükmünü sürdürecek gibi gözüküyor.  Her yeri taşlı, pullu, abartılı abiyelerin yerine şık ve sade küçük detayları olan abiye kıyafetler daha moda olacak gibi. Farklı tarzda dekoltelere sahip değişik abiye modelleri ise bayanların dikkatini ve beğenisini kazanmaktadır. Ayrıca sırt bölgesi dekolte olan abiye modelleri oldukça rağbet görmektedir. Her vücut tipinde bayanların rahatlıkla tercih edebilecekleri uzun sırt dekolteli abiye modelleri herkes tarafından beğeniyle izlenmektedir. Uzun abiye modelleri her sezon olduğu gibi vazgeçilmez arasında yerini bu senede alacaktır. Bu doğrultuda da 2013 sezonunda uzun abiyelerden vazgeçilmemiş, ekstra detaylarla daha da cazip hale getirilmiştir.

2013 abiye modellerinde arasında şaşaayı sevenler içinde pek çok tercih bulunmaktadır. Modellerde sadelik olduğu kadar şıklık ta var. Münhasıran geçmişteki modeller kadar abartılı değilse de abiyenin bir köşesinde yer alan taşlar elbisenizi sadelikten kurtararak şıklık katıyor.  Hem güzel hem şık olmak isteyen bayanlar için bu sezonda çeşitli alternatifler sunulmaktadır. Sezonda kışlık abiyeler içerisinde soğuk akşamlarınızda içinizi ısıtacak modeller bulunmaktadır. Her bayanın içinde kendini daha da mutlu hissettiği abiye modellerin modası hiçbir zaman geçmemektedir. Her bayanın özel bir gününü veya gecesinin kurtarıcısı olacak bir abiye elbisesi dolabının bir kenarında özenle bekletilmektedir.

Şimdi abiye modellerimizi paylaşıyoruz yorumlarınız bekliyoruz.