2014 Damatlık Modelleri

2014 Damatlık Modelleri

2014 Damatlık Modelleri 19

2014 Damatlık Modelleri 19

2014 Damatlık Modelleri erkekler için en az bayanlar kadar önemli bir kıyafettir. Erkeğin seçtiği damatlık modeli ve bayanların seçtiği gelinlik modelleri birbiri ile uyum sağlayan detaylardan oluşmalıdır. Örneğin; erkeğin kravatı ve mendilinin rengi, bayanların gelinlik modelleri ile uyum sağlarsa ortaya çok hoş bir görüntü çıkacaktır. Erkeklerin damatlık modellerini belirlerken dikkat ettikleri bazı noktalar vardır. Bunlar; kol düğmeleri, fiyatı, markası, yakası ve bazıları yaka çiçeğide isterlerler bunlarla sıralanır. Bu etkenler erkeklerin damatlık modeli alırken en çok dikkat ettiği hususlardır. Tabi özellikle kravat ve kol düğmeleri gibi ince detayların dış görünümünüzde hayati bir rol oynadığını görebilirsiniz. Siyah renkteki damatlıklar senelerdir damat adaylarının vazgeçilmezi olsa dahi son dönemler beyaz, gri, bej rengi, kahve tonları, lacivert ve değişik tonlarında özel olarak hazırlanmış damatlık modelleri de görebiliyoruz. Eğer açık renkleri seviyor ve size yakıştığını düşünüyorsanız kesinlikle bu renkteki  damatlık modellerini seçebilirsiniz.

Eğer gösterişli bir vücuda bel göğüs bölgesinden iri bir yapıya sahipseniz açık gri ve beyaz damatlık modellerini tercih edebilirsiniz. Tabi unutmamız gereken bir diğer detay ise beyaz damatlık modellerinin daha çok yaz ve bahar ayların da tercih edildiğidir. Damatlık modelinin rengi ile ayakkabılarınızın rengine de dikkat etmelisiniz. Pantolon ve ayakkabının paça uyumunda birbiri ile uyum içerisinde olması sizlerin adım attığınızda kendinizden daha emin ve karizmatik olmanızı sağlayacaktır. Damatlık modelinizi gri veya beyaz renklerde olacaksa içinize giydiğiniz gömleğinde farklı olmasına dikkat edin. Damatlık modellerinde her zaman gömleği ana rengi beyaz olmuştur. Buna en iyi sizin ve müstakbel eşinizin karar vereceğini unutmayın. Şimdilerde ekru tonların da gömlek renkleri de çok tercih ediliyor çünkü gelinlikler de çiğ beyaz olmadığı için tam anlamıyla uyum sağlanıyor. Bazı gömlek renklerinde kırık beyazlar da tercih ediliyor. Tabi karar eşlerin beğenisine kalmış. Herkesin kendine yakışanı ve içine sinen bir damatlık ve gelinlik modelini seçmesi.

2014 damatlık modelleride  bayanların gelinlik modelleri kadar bol çeşitli ve renkli damat adaylarımıza çok düşünecek bir şey bırakılmamış onlarda en az gelin adaylarımız kadar şanslılar. Artık damatlık seçenekleri de oldukça fazla renk alternatifleri sınırlı değil. 2014 damatlık modelleri galerimize mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz.  Ama sizler daha fazla modeli bir arada arıyorsanız  gelinlik2013.com sitemize bakmadan çıkmayınız herkese bol şanslar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>