2013 Sarar Smokin ve Damatlık Modelleri

2013 Damatları Şık Ve Fit

İpek ya da şifon, uçuşan etekler, dantel işlemeler, uzun duvaklar  gelinler bu yaz çok romantik, damatlar ise fit görünecek. Çünkü smokin ve damatlıklar vücudu sarıyor. Gelinlerinde damatlarında aklını başından alıyor.

Damatlar gelin adayları gibi çok detaycı değiller fakat gelinler damatlıklara da el atarlar kendilerinde göstermiş oldukları inceliği damat adayları içinde göstermektedirler. Tabi bu detay damat adaylarımızın pek fazla hoşuna gitmesede gelin adaylarını dinlemekten başka çareleri olmadığını bilmektedirler.

Erkek giyiminin öncü markalarından biri olan Sarar, bu sezon kendine güvenen erkeklerin tercihi olacağa benziyor. Damat adayları için birbirinden şık smokinler hazırlayan Sarar takım elbise, ceket ve gömlekleri ile göz dolduruyor.

Koleksiyonda yer alan smokin ve damatlıklar ipek ve keten-ipek karışımlı kumaşlarla hazırlandı. Tek ya da iki düğme takımlar, sivri yaka, mono yaka ve şal yaka alternatiflerini de bulabileceğiniz koleksiyonda papyonlar çok şık.

2013 Sarar damatlık modellerine mutlaka bir göz atın atmadan karar vermeyin. gelinlik2013.com daki galerimizde diğer markalara ve tasarımlarada bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>