2013 Abiye Ayakkabı Modelleri

 

2013 Abiye Ayakkabı Modelleri

2013 Abiye Ayakkabı Modelleri14

 

2013 Abiye Ayakkabı Modelleri bu seneye dagasını vurucak tüm modeller çiviler hepsi ön planda ve  hepsi birbirinden şık. Kadınların cazibesine kapılarak ihtiyaçları olmadığı halde aldıkları giyeceklerin başında gelir ayakkabılar. Ayakkabı dolapları dolu olduğu halde ayakkabı almaya devam eden ayakkabı tutkunları 2013 platform topuk ayakkabı modelleri  ile dolaplarını biraz daha büyütmek zorunda kalacak. Bir çok farklı modelde tasarlanan 2013 platform topuklu ayakkabılar vitrinlerdeki yerlerini aldılar. Özellikle gizli platformlu ayakkabılar ayaklarınızda çok zarif bir görüntü yaratacak. 2013  abiye ayakkabı modelleri topuklu ayakkabılar senenin trendi olan zımbalar ve çiviler ile birleşince mükemmel bir uyum sergilemiş. 2013 abiye ayakkabılar botlarda, çizmelerde, klasik ayakkabılarda kullanılarak özellikle kısa boylu hanımların daha uzun görünmesini amaçlamakta.
Son yıllarda fazlaca kullanılan platform topuklu ayakkabılar kadınlar tarafından öyle beğenildi ki modası kolay kolay geçmeyecek gibi duruyor. Yılın trendleriyle bir araya gelen platform topuklu abiye ayakkabılar her çeşit ayakkabıda karşımıza çıkmakta. Klasik platformlu ayakkabıların burun ve yan kısımlarında kullanılan zımbalar klasik ayakkabıya hareketlilik kazandırmış. Senenin bir diğer trendi olan çivilerde platform topuklu kısa botlarda gelişi güzel yerleştirilerek ayaklarınıza asi bir ruh kazandıracak. Sizlerde bu zımbalı ayakkabılardan alabilirsiniz yada eski ayakkabınıza zımba ve çivilerle süsleyip kendinizde yapabilirsiniz. Daha fazlası için gelinlik2013.com galerimize bakabilirsiniz.

Kaynak http://www.bizkadinlar.com sitesinden alıntıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>